Ta kontakt med
Tlf. Nummer |
 |
By: |
Ørsta |
Sist sett: |
I dag i 23:27 |
I går: |
16:07 |
Incall/Outcall: |
Incall & Outcall |
Fremmedspråk: |
Norsk, Engelsk, Svenska |
Tjenester: |
Dominance: Money slave,Dutch / Fot sex,Spanking,Flickor / Lesbisk,Deaktiverte klienter,Lesbisk korsett,Melke pupper,Oil massage,Jeans Domination,Dildo Show,To tvilling (dobbel),Kroatia Porn |
Piercinger: |
Nei |
Privat område: |
Trimmet |
Sikker leilighet: |
Ja |
Parkering: |
Ja |
Dusj tilgjengelig: |
Ja |
Drikke levert: |
Nei |
Om Meg
Din tid med meg vil være avslappet. Takk Jina Håper vi får være sammen en dag som vi ønsker. Hvis du er ute etter litt mer kvalitetstid, har du kommet til rett sted. Takk for at du besøker annonsen min.
Personal info & Bio
Høyde: |
137 cm / 4'6'' |
Vekt: |
40 kg / 88 lbs |
Alder: |
24 yrs |
Hobby: |
Turgåing, lese, skrive, jobbe med barn, chatte, spre film, osv |
Nasjonalitet: |
Italiensk |
Preferanser: |
I am want dating |
Bryst: |
B |
Øyenfarge: |
Blå |
Parfymer: |
Victor |
Orientering: |
Rett |
Prisene
Tid | Incall | Outcall |
Rask |
80 eur |
140 eur
|
1 time |
240 eur |
350 eur + Outcall reisegebyr (Taxi) |
Plus time |
|
|
12 timer |
|
|
24 timer |
1000 eur |
|
Jeg er en morsom og sexy latin jente som venter på at du skal få en god stund. Bare her for å være gøy med alt det som er seksuelt, så slå meg opp, så kan vi ordne noe.Det vil være mange gode alternativer når det gjelder hva hun har tilbudt alle som vil glede seg over selskapet sitt.Du kan finne en liste over varme alternativer du kan ha med meg for en natt.
Kommentarer
Logg inn for å legge igjen en kommentar!
| +1 |
perfekt kropp. perfekt agn
| +1 |
Jeg elsker små, trange små rumper!
| +1 |
Fin brunbrun mage beanbagbait.
| +1 |
du ser ikke mange jenter med en så fin kropp!
| +1 |
California Allstars
| +1 |
kurven for blå rumpe er spektakulær
| +1 |
twosome stående barfot rock river stream bikini sideknot ibt fit atletisk tynn klem updo auburn smile natur villmark zoom
| +1 |
Hele møtet varte under ett minutt, og så raskt det startet, ble det slutt. Hun sa at hun måtte komme tilbake til vennene sine, og jeg sa bare "ha en morsom kveld."
| +1 |
Jeg har vanskelig for å vokse et forhold til noe som kan ha startet med en løgn. Men rådene dine er gode. Takk skal du ha.
| +1 |
Jepp. Menn vet at de fleste kvinner ikke vil avvise et vennskap. Så det å bli venn med en kvinne er den "trygge" måten å komme nær henne på. Jeg har vært skyld i dette ved flere anledninger.