Ta kontakt med
Tlf. Nummer |
 |
By: |
Kristiansand |
Sist sett: |
I går i 17:15 |
I går: |
05:53 |
Incall/Outcall: |
Incall |
Fremmedspråk: |
Norsk, Engelsk, Tysk |
Tjenester: |
Rollespill og fantasy,Tantrisk,Scat (motta),Anal play - On you,undertøy,Gjensidig fransk (muntlig),Trist porno,Utendørs sex
|
Piercinger: |
Ja |
Privat område: |
Trimmet |
Om Meg
Hvorfor ikke få denne sexy modellen til å bli med på bassenget sammen med en kald drink? En annen het FHM-modell har bestemt seg for å bli med på team Courtesans. Alder: 24 Høyde: 5'5 Målinger: 36c 24 34 En kjæresteopplevelse som ingen andre venter på deg. Få henne mens hun er rundt, hun er en skikkelig fangst! Rocha har den sexy figuren som ser bra ut i en bikini eller undertøy. Eller se at den sexy stripen erte fra komforten i suiten din? Rocha vet å slå på en mann.
Personal info & Bio
Høyde: |
192 cm / 6'4'' |
Vekt: |
62 kg |
Alder: |
21 yrs |
Hobby: |
djing, contortionism, jagermeister, elektronisk musikk, raves, videospill, dans, rulleski |
Nasjonalitet: |
Moldovan |
Preferanser: |
I searching people to fuck |
Bryst: |
BB |
Øyenfarge: |
grå |
Parfymer: |
Erno Laszlo |
Orientering: |
Bifile |
Prisene
Tid | Incall | Outcall |
Rask |
90 eur |
|
1 time |
280 eur |
|
Plus time |
|
180 eur + Outcall reisegebyr (taxi)
|
12 timer |
900 eur |
|
24 timer |
1100 eur |
|
Alltid oppe i en god tid med alle slags mennesker;) .... Jeg er en åpensinnet lass. Jeg liker alle slags idretter, inkludert ekstremsport som motocro. Navnene mine kt, fra Storbritannia. Jeg er en enkel ung gutt på jakt etter en saklig moro, jeg vil få mye erfaring ,, når jeg er ung. musikksmak: jeg liker all slags musikk, men jeg er en rocker på hjertet <3 Jeg elsker innlegg hardcore, screamo, rock, metal.
Kommentarer
Logg inn for å legge igjen en kommentar!
| +1 |
Dutchbeauty. Ingen liker en hater. slå den av. Du kjenner det gamle ordtaket - Hvis du ikke har noe fint å si ...
| +1 |
Venstre søt, fin mage
| +1 |
Nyter livet.
| +1 |
Jeg er for øyeblikket semi pensjonert og går tilbake til skolen for flere klasser. Jeg er et vindu.
| +1 |
Jeg snakket med [sett inn navn] om ateistisk eksistensialisme og Kierkagard, hva synes du om det?
| +1 |
Gratulerer alt 16. Hun er nydelig (y)
| +1 |
"Vi dateres tilfeldig for et halvt år, og i løpet av den tiden delte jeg med ham at jeg hadde sex med en annen kvinne"
| +1 |
Dette gir mening for meg. I min erfaring kommer jeg langt bedre i sosiale situasjoner enn på nettet. I det virkelige liv får folk se hele meg, og at jeg generelt sett er en ganske anstendig, anstendig skuespillerperson. En online er redusert til noen få bilder, tekst og stereotypier.
| +1 |
Hva? Fortell meg at du ikke tror det er en fikse plan du trenger å holde deg til! Ha sex med noen når det føles trygt å gjøre det. Er det grunnen til at du la så mye press på deg selv for å finne ut hans pålitelighet? Fordi du tror det er et manus du må følge? Velkommen til voksen alder: det gjør du ikke.
| +1 |
Jeg tror at denne fyren fremdeles er veldig usikker på hvordan han føler seg overfor deg eller forholdet. Jeg tror han er noe unnvikende fordi han fremdeles ikke er sikker på hvor ting går. Min gjetning vil være at han er i ferd med å prøve å bli bedre kjent med deg, men likevel vil ha hans frihet. Jeg ville enten fortsette i forholdet med å holde litt avstand og se om det nærmer ham mer, eller om jeg følte at jeg ville vite hva slags engasjement han hadde overfor meg, så ville jeg sette meg ned og snakke lenge med ham. Det avhenger virkelig hvor dypt du er i det og hva du vil komme ut av det. Har du diskutert ting som dette før? Dette kan også ha å gjøre med hans alder - hvis han fortsatt er ung. Hvor gamle er dere begge? Det høres ut som om han er usikker på hvordan han føler seg, så den beste måten å få ham til å finne ut av det er å gå sakte og ikke skyve. La meg få vite hvor gammel du er, og forhåpentligvis kan dette hjelpe deg!
| +1 |
Egentlig ikke, ikke hvis de er store.
| +1 |
56 000. bilde av venstresiden. varmt, men blir kjedelig.
| +1 |
Vel, hvis han virkelig tror det, så er han sinnssyk. Det er en refleksjon av meg på alle måter. Han tenker å sove sammen med noen. Han later som jeg er noen. Det er så galt.
| +1 |
Så freaking søt ... Jeg ville gjøre noe for henne
| +1 |
oh my! .. dette er en ønskelig ingefær .. hun er en hjertebryter
| +1 |
Hei.Jeg kan være i jeans og på skjorta, men får meg ikke til å vri meg, jeg liker å se bra ut, jeg elsker å lage mat og være sosial. Jeg er morsom. Jeg elsker å le når jeg liker, og når jeg elsker, gir jeg alt jeg og # x27 ; m ikke.
| +1 |
korsett bbdstysatinbbwolfz
| +1 |
MB og jeg gruver de samme stedene. # 119112
| +1 |
Samebait # 116573 # 972649
| +1 |
En gang fikk jeg dette skje, og jeg sa noe slikt: